تامین نرم افزار و سخت افزار

تامین نرم افزار و سخت افزار

با خیال آسوده تامین سخت افراز و نرم افزار خود با به ما بسپارید

تامین نرم افزار و سخت افزار

 

انتخاب نرم افزار و سخت افزار برای انجام فعالیت‌های شرکت‌ها، همیشه یک مسئله چالش برانگیز بوده است. افزایش تعداد مدل‌ها، به روز شدن سیستم های سخت افزاری و نسخه های نرم افزارها باعث شده است که هر ساله شرکت‌ها برای عقب نماندن از دنیا به خصوص دیگر رقبا اقدام به تغییر سیستم های خود کنند؛ اما مشکل اساسی از جایی شروع می‌شود که آن‌ها با همه نوع تجهیزات آشنا نیستند و در هنگام تامین نرم افزار و سخت افزار شرکت به مشکل بر می خورند.

نکته مهم در تامین سیستم های مورد نیاز شرکت‌ها، اصلی بودن و لایسنس آن‌ها است. بسیاری از سیستم هایی که شرکت‌های بزرگ استفاده می کنند، اورجینال بوده و حتما باید لایسنس مورد نظر را داشته باشد. خرید این لایسنس ها با توجه به تحریم و همچنین عدم دسترسی به شرکت اصلی مورد نظر خیلی سخت است و از این رو نیاز به افرادی یا شرکت‌هایی است که چنین خدماتی را ارائه می دهند.

 شرکت فنی و مهندسی پرسیس ارتباط خاورمیانه با تامین نرم افزار و سخت افزار و تهیه لایسنس اصلی آن‌ها، شرکت‌ها را از این نیاز بی بهره می کند و به آن‌ها کمک می کند تا بتوانند خدمات خود را با کیفیت خیلی بالاتر و بهتری ارائه بدهند.


خدمات تامین نرم افزار و سخت افزار

در حال کلی، همانطور که از نام آن پیدا است، خدمات این بخش دو قسمت نرم افزار و سخت افزار تقسیم می‌شود. در بخش نرم افزار، سعی می‌شود تا برنامه های مورد نیاز شرکت‌ها همراه با لایسنس اصلی از شرکت مادر خریداری شود. تهیه چنین برنامه های به خصوص برای شرکت‌های بزرگ که خود ارائه دهنده خدمات خاصی هستند، به راحتی نبوده و نیازمند طی کردن فرآیندهای قانونی و بین المللی خاصی است که پرسیس ارتباط خاورمیانه با داشتن کادری مجرب به راحتی و سریع، این خدمات را انجام می دهد.

در بخش سخت افزار، تهیه سخت افزارهای مربوطه به خصوص شبکه از مهم ترین مواردی است که بسیاری از شرکت‌ها در تامین آن‌ها عاجز هستند. اینکه دقیقا چه وسایلی مورد نیاز است و همچنین اصلی بودن قطعات از جمله مهم ترین دغدغه های شرکت‌ها برای خرید کردن است. از این رو، بیشتر آن‌ها با شرکت‌ها یا افرادی قرارداد می بندند که زمینه تجهیز قطعات اصلی مورد نیاز آن‌ها فعالیت می کند.


مزیت های تامین قطعات از شرکت پرسیس ارتباط خاورمیانه

  • تامین برنامه و قطعات اصلی
  • تهیه لایسنس اصلی
  • تعویض در صورت وجود مشکل
  • ارائه راهکار برای نصب و استفاده
  • ارائه نسخه های به روز همراه با رمزهای معتبر
  • خرید با فاکتور رسمی
  • استفاده از تیم مجرب و حرفه ای در تامین و تعویض برنامه ها و قطعات


از صفر تا صد

شرکت پرسیس ارتباط خاورمیانه خود را متعهد می داند که از صفر تا صد تامین نرم افزار و سخت افزار مشتریان خود را انجام می دهد. منظور از تامین صرفا فقط تهیه دستگاه و نصب آن نیست. بلکه در ابتدا مشاوران شرکت با مدیر فنی جلسه ای تنظیم کرده و بسته به هدف شرکت، بهترین بسته خدماتی و دستگاهی را پیشنهاد می دهند. سپس آن‌ها بر اساس میزان نیاز آن‌ها و نوع برنامه و قطعاتی که مورد نیازشان است، قطعه مورد نظر را در مدت زمان لازم خریداری می کنند. هدف مهندسین شرکت این است که بتوانند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه بدهند.


چه نوع نرم افزار و سخت افزاری ارائه می‌شود؟

تمامی برنامه های اورجینال و سنگینی که امروزه در شرکت‌های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند و نیاز به خرید لایسنس دارند و همچنین سخت افزارهایی در مقیاس بزرگ و خاص مانند سرور که خرید آن‌ها برای همه شرکت‌ها مقدور نیست و نیازمند نصب و پشتیبانی تخصصی است، توسط متخصصین پرسیس ارتباط خاورمیانه انجام می‌شود. در خصوص تامین سخت افزار و نرم افزار محدودیتی برای شرکت وجود ندارد؛ اما آنچه که مهم است، متناسب بودن آن‌ها با نیاز اصلی شرکت است که باید به درستی و اصولی انجام شود. در صورت نیاز به هر گونه مشاوره با متخصصین شرکت پرسیس ارتباط خاورمیانه تماس بگیرید.

درباره پرسیس نت

شرکت فنی و مهندسی پرسیس ارتباط خاورمیانه با نام تجاری پرسیس نت ارایه دهنده خدمات گسترده حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد. از این خدمات می توان به ارایه خدمات برون سپاری ، طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری ، ارایه راه حل و مشاوره در حوزه آی تی شبکه و امنیت، فراهم سازی زیرساخت و پشتیبانی از آن نام برد.